Bydgoska Centrala Materiałów Budowlanych spółka z o.o. istnieje od 1950 roku. W chwili obecnej w jej skład wchodzą hurtownie w Bydgoszczy, Włocławku, Chojnicach. W najbliższym czasie mamy zamiar rozszerzyć naszą działalność również w innych miastach tj.: Inowrocławiu, Grudziądzu, Nakle.

         Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych w bardzo rozległym zakresie. Pełny wykaz obejmuje kilkadziesiąt tysięcy pozycji. W zakresie proponowanych cen jesteśmy bardzo elastyczni, co oznacza, że w każdym przypadku jest możliwe indywidualne negocjowanie cen.

Wprowadziliśmy dla naszych Klientów różne udogodnienia, takie jak:

  - dowóz materiałów
- pomoc przy doborze materiałów
- obliczanie ilości materiału z projektu
- doradztwo techniczne i itp...

        Dla klientów indywidualnych proponujemy system sprzedaży ratalnej oraz Karty Stałego Klienta. Współpracujemy również z wieloma wykonawcami, których możemy polecić do wbudowania zakupionych u nas materiałów.

        Ekspozycje Centrum Budownictwa BCMB w naszych oddziałach zajmują powierzchnię ponad 10000 m² w halach oraz kilkadziesiąt tysięcy m² na wolnym powietrzu. Posiadamy dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji. Nasze jednostki handlowe są dealerami wielu renomowanych producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych, dzięki czemu możemy stosować lepsze ceny niż inne hurtownie, co przynosi dodatkowe korzyści naszym Klientom. Jesteśmy zainteresowani nie tylko jednorazowymi transakcjami, ale przede wszystkim stałą współpracą.

        Wychodzimy z założenia, że prawdziwe korzystne efekty ekonomiczne można osiągnąć dzięki długotrwałej współpracy.